Drobečková navigace

Úvod > Nabídka > Autopůjčovna

Autopůjčovna

Využívání služeb autopůjčoven se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Půjčení auta má mnoho výhod, ať již hodláte cestovat služebně či soukromě.

Tipy pro výběr správné autopůjčovny

Než si pronajmete auto, je potřeba si vybrat společnost, které můžete důvěřovat. Podívejte se na případné recenze a případně porovnejte ceny s ostatními poskytovateli. Před rezervací pronájmu si zjistěte podmínky vypůjčení, například informace, za jakých podmínek, pokud dojde k problému s pronajatým vozidlem, můžete získat náhradu či kompenzaci.Pokud se tedy rozhodnete pro využití služeb naší autopůjčovny, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme vám služby prověřené společnosti včetně přátelského, individuálního přístupu, a garanci našich služeb. Zajímavostí pro Vás může být možnost následující netradiční možnosti:

  • půjčovna amerických aut
  • půjčovna sportovních aut
  • půjčovna Dodge Challenger

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

NAŠE NABÍDKA AUT k pronájmu:

 

Ford Galaxy 2.0 tdci - 7 mist
 
Citroen C4 1.6 HDI Bussines
 
Dodge Challenger 5.7 Hemi
 
Volvo V70 1.6d
 
Škoda Octavia 3 - 1.6 tdi

 

 

Kdy se vyplatí půjčit si auto?

Je možno tímto způsobem ušetřit peníze. Pokud si půjčíte auto, pouze pokud potřebujete někam jet, místo toho, abyste investovali do koupě vlastního vozidla, ušetříte nemalé investice za nákup vozu. Pronájem je velice jednoduchá a rychlá záležitost, stačí si auto telefonicky či osobně zarezervovat a můžete v případě potřeby mít auto kdykoliv k dispozici.

Další, jistě nemalou, výhodou je, že se nemusíte o nic starat oproti situaci, kdy jste vlastníkem auta. Pronájmem vám odpadají veškeré starosti, které jsou s vlastnictvím spojeny. Nemusíte řešit pravidelný servis, termíny STK, případné opravy, pojistky či povinné ručení, a podobné starosti, které majitelé aut mají. 

Důvodů, proč lidé využívají půjčovny aut, je samozřejmě mnohem více. Například pronájem automobilu na dlouhé cesty, které má několik důležitých výhod. Ušetříte opotřebení vlastního auta. Vyhnete se zvýšení najetých kilometrů na tachometru svého osobního vozu, což je důležitý údaj pro určení jeho hodnoty. Můžete ušetřit také tím, že si pronajmete auto, které má nižší spotřebu, než to vaše. A v neposlední řadě si správnou volbou vhodného automobilu můžete zajistit vyšší komfort v podobě pohodlnějšího sezení či většího prostoru pro zavazadla. 

To vše může být důvodem proč pro některé lidi, má mnohem větší smysl si auto v případě potřeby vypůjčit, než si ho koupit.